intensive

No i po raz kolejny moja stylizacja zmieniła się w ostatniej chwili. Zawsze planuje w co się ubiorę dzień wcześniej. Miałam w planach założyć elegancką spódniczkę ale okazało się, że jest w praniu (wiem, ekscytująca historia). Takim sposobem po raz kolejny moja stylizacja zmieniła się o 180 stopni. Dziś w sumie uświadomiłam sobie, że dawno nie miałam na sobie spodni. Niestety zdjęcia były robione trochę w biegu, ale podoba mi się nasycenie kolorów, nad którym musiałam się swoją drogą trochę napracować przy edycji. Teraz zaczęły mi się próbne matury, niektórzy mogą pomyśleć, że fajnie, bo tak naprawdę po szkole nie mam w końcu masy zadanek i nauki, ale wcale nie jest to przyjemne. Jutro przez 6 godzin będę pisać maturę z matematyki, ponieważ pisze też rozszerzenie, nie mam pojęcia jak to zniosę. Byle do piątku!

koszulka – zara | spodnie – second hand | kurteczka – shein | szalik – zaful

Share:

Komentarzy: 8

 1. 22 listopada 2017 / 11:30

  Miałam taka samą kurtkę 🙂

 2. 23 listopada 2017 / 15:24

  Wow! Wyglądasz bosko <3 Cudowny zestaw 🙂

 3. 27 grudnia 2017 / 19:47

  Those are yours alright! . We at least need to get these people stealing images to start blogging! They probably just did a image search and grabbed them. They look good though!

 4. 27 grudnia 2017 / 20:11

  Thanks for another informative site. Where else could I get that type of info written in such a perfect way? I’ve a project that I’m just now working on, and I’ve been on the look out for such information.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *