bad day/good day

Hej kochani! Wreszcie wiosna, prawda? Miło jest wychodzić na dwór, spacerować, no i oczywiście robić zdjęcia! Dziś trochę poszalałam z obróbką, postanowiłam pobawić się Photoshopem. Myśląc o pięknym słońcu, które w końcu do nas zawitało, stworzyłam ciepłe i pełne życia zdjęcia. Tego mi było trzeba!

Co prawda pierwszy dzień po świętach w szkole nie był zbyt udany (miałam okropny ból głowy, chyba się nie wyspałam), ale pogoda mi zrekompensowała wszystko. Grunt to cieszyć się codziennością i ją doceniać. Pozytywne spojrzenie na świat przynosi wiele dobrego. W końcu im lepiej się do czegoś nastawimy, tym lepiej to wyjdzie. Możecie mi zaufać, wiem coś o tym.

Dzisiaj, gdybym nie próbowała się pocieszyć tym, co dobre, gdybym nie spojrzała przez chwilę na to, co mi się podoba i nie pomyślała nad tym, co doceniam, pewnie mój dzień skończyłby się milion razy gorzej. Złe nastawienie po jednym potknięciu w ciągu dnia często ściąga na nas lawinę nieszczęść, nieprawda? To wszystko jest tylko w głowie, po prostu zakładamy, że faktycznie będzie gorzej.

Moja lekcja na dziś: zawsze myśl pozytywnie, nie przyciągaj siłą woli nieprzyjemnych zdarzeń.

udostępnij

Komentarzy: 7

  1. 6 kwietnia 2018 / 16:06

    genialny kolor ramoneski!

  2. 6 kwietnia 2018 / 21:54

    Bardzo ładne zdjęcia i ciekawa stylizacja! Meega kolczyki 🙂

  3. 7 kwietnia 2018 / 11:57

    Ostatnio miałam problemy z pobudką.. ale gdy tylko widziałam za oknem słońce to ahh.. aż człowiek budzi się do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *