Next Level

Po napisaniu ostatniego posta o pracy w domu, posypało się trochę pytań o mój biznes. Tak więc, jak to jest? Dzisiaj Wam troszkę o tym opowiem. Wiecie już, ze pracuje w zespole Next Level. Zespół jest uwaga, partnerem biznesowym firmy Oriflame. Wiem, co myślicie. Nic dziwnego, że u części z Was na twarzy pojawiło się zdziwienie, a u niektórych kpina z myślą „przecież Oriflame to tylko praca z katalogiem”. Otóż moje drogie panie, system, którym się zajmuje, nie ma niż wspólnego ze sprzedażą. Co to w takim razie jest za system? Już Wam mówię. 

MLM

Prawdopodobnie pierwszy raz spotykacie się z tym terminem. Rozwijając skrót, jest to marketing sieciowy lub inaczej marketing wielopoziomowy. Jest to dosyć nowy system, zdecydowanie można powiedzieć, że jest to biznes XXI wieku. 

Definicja MLM

Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym. Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego. Jednocześnie, bycie wyżej w firmowej hierarchii niekoniecznie przekłada się na wyższe zarobki – zależą one bowiem od wspomnianego planu marketingowego.

 

Jak widać, w definicji nie znajdziecie ani słowa o sprzedaży, wiec mylicie się myśląc, że chce Wam opowiedzieć o pracy konsultantki. Nie będę już dalej mówić Wam o marketingu sieciowym. Opowiem Wam ogólnie, jak to wygląda w Next Level. Chce przedstawić Wam parę pozytywnych aspektów pracy, oprócz plusów, które pokazywałam w tym poście. Możliwości u nas jest naprawdę sporo. Wszystkie sprawy, które będę omawiać znajdziecie na naszej stronie na facebooku, będziecie mogli zobaczyć na własne oczy, jak wyglądają te możliwości, tutaj nie będę udostępniać zdjęć ze strony. 

zniżka na kosmetyki

Wszystkie produkty z 20% zniżką? Coś cudownego. Co jakiś czas piszę Wam recenzje przetestowanych przeze mnie kosmetyków. Wiecie, że najczęściej jestem z nich ogromnie zadowolona. Tak sobie teraz myślę, że chyba nie miałam nigdy nietrafionego produktu. Z jednymi polubiłam się bardziej, z innymi mniej, ale żaden bubel nigdy nie trafił w moje ręce. Kosmetyki są również naturalne. Zanim zaczęłam współpracować z firmą, nie zwracałam uwagi na to, co kupuje i co to ma w środku. Teraz stawiam na naturalność, zauważyłam, że te naprawdę naturalne kosmetyki są znacznie lepsze jakościowo i naprawdę czynią cuda. Ogromnie również podoba mi się możliwość reklamacji. W drogerii czegoś takiego nie znajdziemy, przynajmniej tak jest najczęściej.  Nie zużyłam więcej niż 1/3 opakowania? Spokojnie, i tak dostane zwrot całej sumy pieniędzy.

 

budowanie relacji

Kiedyś nienawidziłam pracy z ludźmi, byłam typowym, niepewnym siebie, odludkiem. Teraz? Otaczam się ludźmi, którzy są dla mnie prawdziwym wsparciem. Mam zespół cudownych, ambitnych kobiet. To jest biznes, w którym buduję się przyjaźnie na całe życie. Porównajcie to sobie do korporacji, gdzie panuje zawiść i zazdrość. tutaj natomiast dostaje wsparcie z każdej strony i niezbędną mi pomoc. Moja liderka (którą pozdrawiam, bo pewnie to czyta!) zawsze mi pomoże, nauczy, zmotywuje i czasem opierdzieli, co jest mi ewidentnie potrzebne. Dodatkowo, jeśli już jesteśmy w temacie ludzi. Same decydujecie z kim chcecie pracować. Nie jesteście skazane na okropne koleżanki przy biurku obok. To Wasz biznes, Wasi ludzie, Wasze relacje!

zarobki

To pewnie interesuje Was najbardziej. Jedyne co mogę Wam tutaj zdradzić, to to, że zarobki rosną wraz z zaangażowaniem. Można powiedzieć, że od zera do milionera. Jeśli spodziewacie się najniższej krajowej, to jesteście w błędzie. Zarobki po paru systematycznych latach pracy pozwolą Wam spełnić część Waszych najskrytszych marzeń. Na stronie możecie znaleźć przykładowe zarobki na różnych poziomach.

 

wakacje, spotkania, gale, samochody

Firma uwielbia nagradzać ambitnych i systematycznych. Z każdym poziomem w planie marketingowym (znajdziecie na stronie na fb) wiążą się szersze możliwości, nie tylko co raz to wyższe zarobki. Firma uwielbia sponsorować wakacje i samochody. Oprócz tego nie brakuje świetnych eventów, gdzie jesteśmy nagradzane za każdy, najmniejszy awans i sukces.

 

szkolenia

Wraz z rozpoczęciem współpracy zainteresowałam się dosyć mocno rozwojem osobistym. Zdałam sobie sprawę z tego, ile kosztują szkolenia w tej dziedzinie, ceny są naprawdę ogromne. My mamy to szczęście, że mamy szkolenia całkowicie za darmo i to przez internet. Nie musicie nawet wychodzić z domu!

Wszystkie podpunkty z listy możliwości możecie naocznie obserwować na stronie, zachęcam również do polubienia, żeby być na bieżąco. Jeśli po tym wpisie, znajdą się osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w tym biznesie, to zapraszam Was do kontaktu. Możecie do zrobić poprzez formularz kontaktowy w menu na górze albo przez jakiekolwiek social media, które na tej stronie są podlinkowane prawie wszędzie.

Co Wam się najbardziej podoba, jeśli chodzi o możliwości naszego zespołu? Pogadajmy w komentarzach!

 

udostępnij

Komentarzy: 2

 1. Sara
  11 maja 2018 / 16:35

  Super, że przybliżyłaś nieco sprawę. Osobiście proponowano mi pracę na takiej zasadzie, jednak to jeszcze nie to co bym chciała 🙂

  Pozdrawiam
  Sara’s City

 2. 17 maja 2018 / 10:01

  Bardzo ciekawy pomysł na biznes. Muszę sama o tym pomyśleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *