Najlepsze zapachy na lato!

Moja kolekcja zapachów ostatnio bardzo się powiększyła. To wszystko dzięki zniżce w firmie Oriflame, gdzie perfumy są boskie. Dziś chciałabym się skupić na bardzo letnich połączeniach. Są to zapachy, które naprawdę pokochałam w te wakacje, są na tę porę idealne. Są to zapachy słodkie, owocowe, orzeźwiające i tak dalej. Każdy znajdzie zapach, który mu podpasuje, mi osobiście pasuje każdy z nich!

Mgiełki to ogólnie najlepszy pomysł na lato. Może nie są trwałe, ale z nimi jest trochę jak z makijażem. Latem nie malujemy się wcale albo bardzo lekko, tak samo jest z mgiełkami. Ja na przykład nie mam ochoty na 100% perfumy. Często sięgam po wody toaletowe i właśnie mgiełki. Mgiełka Vip Club Bali jest najcudowniejszym zapachem świata. Nie przesadzam. Jak obserwujecie mnie na instagramie, to widzieliście jak się nią zachwycałam na story. Naprawdę szkoda, że nie mogę Wam przekazać tego zapachu. Pachnie owocowo, jest to mieszanka egzotycznych owoców, ale nie jest słodka. Jest właśnie świeża. No po prostu słowami nie da się tego określić, choć bardzo bym chciała! Poza tym ta mgiełka jest naprawdę intensywna jak na mgiełkę, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

Woda toaletowa Lovely Garden to przepiękny kwiatowy zapach. Jest delikatny, świeży i bardzo letni! Łączy zapachy rabarbaru, wanilii i orchidei, więc jest to naprawdę świetna mieszanka kwiatowa. Co ciekawe, była to jedna z pierwszych wód toaletowych, jakie kupiłam! I wiecie co? Znowu zaskoczyła mnie intensywność i trwałość tego zapachu. Utrzymuje się naprawdę długo!

Woda toaletowa Divine Idol to świetny, bardzo uniwersalny zapach. Przypomina mi morską bryzę, naprawdę! Zapach jest roślinny, ma nuty bambusa, fiołka i bluszczu. Sam zapach zabiera mnie nad wodę, mocą wyobraźni mogę poczuć powiew wiatru nawet w najbardziej duszny dzień. Czuję się, jakbym wyszła spod kąpieli, ale nie byle jakiej. To jest niesamowita moc świeżości!

A Wy jakie macie swoje ulubione zapachy?

udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *