BTS – ZESZYTY DIY

Witam Was kochani w kolejnym poście serii Back To School! Mimo że szkołę już skończyłam, to nadal kocham tę serię całym sercem. Uwielbiam ją tworzyć oraz oglądać i czytać. Także dzisiaj przygotowałam dla Was dwa pomysły na swoje własne, spersonalizowane zeszyty! Wybaczcie, że pomysłów nie jest multum, ale aż tak wiele notesów po prostu nie potrzebuje na ten moment, a bez sensu, żeby leżały. W pracy potrzebuje kartek, zeszytów lub czegokolwiek gdzie mogłabym rozpisać sobie najpotrzebniejsze rzeczy, więc na pewno mi się przydadzą!

Moje propozycje są banalne, jeśli mnie znacie, to wiecie, że specjalizuję się w prostych, ale ładnych diy. Dzisiaj nie jest inaczej, postanowiłam swoje zeszyty tylko trochę upiększyć. Do tego użyłam tylko papieru kolorowego oraz mazaków z farbą, które dorwałam w sklepie papierniczym, dokładnie w Superoffice. Myślę jednak, że możecie poszukać ich w internecie. Świetna sprawa z tymi markerami, możecie precyzyjnie coś napisać, mając pewność, że gdy farba zaschnie, to napis Wam się nie zmaże. Polecam też przygotować sobie nożyczki raz zwykły klej do papieru.

Pierwszą okładkę pokazywałam Wam już ostatnio na instagramie. Pomysł wpadł mi spontanicznie. Sam zeszyt pochodzi również z Superoffice. Jedynie, co w nim zmieniłam to ten złoty element z diamencikiem. Wystarczyła kartka z bloku kolorowego, poszukajcie koniecznie takiego, który ma w sobie złote kartki! Wycięłam zgrabny prostokącik, przykleiłam i prawie gotowe! Zrobiło się na zeszycie trochę pusto, stwierdziłam więc, że dodam coś od siebie. W ten sposób powstał ten uroczy diamencik. Dla mnie ten dodatek ma dosyć spore znaczenie, jest to inspiracja logiem zespołu, w którym się rozwijam, dlatego na pewno będzie służył mi do pracy! Wy oczywiście możecie napisać/narysować tam cokolwiek chcecie lub nic nie dodawać. Wam ma się podobać!

Kolejny notes dorwałam w empiku, została prawie ostatnia sztuka! Okładka jest ciekawa, ale zbyt oklepana, dlatego trochę ją urozmaiciłam. Tak naprawdę niewiele w niej pozmieniałam, ale jak widzicie, już wygląda inaczej! Także jedynie dokleiłam takie paski z kolorowego papieru. Taki śliczny odcień różu znalazłam w papierniczym, już nie w bloku. W papierniczym możemy dostać takie kartki luzem, w przeróżnych odcieniach, wybór jest ogromny, a cena za jedną kartkę! Na koniec dodałam napis “notes” złotym markerem z farbą i już! Jak Wam się podoba?

udostępnij

1 komentarz

  1. 22 sierpnia 2018 / 13:41

    Świetne te zeszyty! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *