refreshment

W moim domu od zawsze walają się zwykle, drewniane podkładki pod kubki. Naszła mnie myśl, żeby je odrobinę odnowić. Lubie przyozdabiać różne pierdoły, dawać im drugie, nowe życie. W przeciągu tych paru lat nazbierało mi się trochę akcesoriów do ozdabiania przeróżnych rzeczy. W taki sposób skompletowałam swój zestaw idealny.

Moje DIY są zawsze szybkie i proste, tak będzie też tym razem. Możecie użyć jakiś starych podkładek, jeśli macie takie w domu, lub kupić jakieś najprostsze i najtańsze. Nie muszą kosztować fortunę, przecież mamy je i tak ozdobić! W moim przypadku są to zwykłe, drewniane, okrągłe podkładki. Nie może zabraknąć też oczywiście gazety, rzecz niezbędna, jeśli nie chcemy pobrudzić otoczenia. Do tego potrzebna nam będzie taśma klejąca, jakąkolwiek, ja akurat sięgnęłam po ozdobną. Na koniec trochę farby. Ja mam farbę w sprayu oraz flamastry z farbą, które kupiłam w sklepie papierniczym. Farby w sprayu kupiłam natomiast w sklepie budowlanym.

Wykonanie jest banalne, ale zajmuję trochę czasu. Naszym zadaniem będzie “pokolorowanie” tylko części podkładek. Musimy, więc nakleić taśmę na tej części, która ma być czysta! Zresztą, możecie zobaczyć to na zdjęciu!

Jak zauważyliście, użyłam złotej taśmy w sprayu, nałożyłam parę warstw, dlatego musiałam trochę czekać, aż wyschnie. Ostatecznie zdjęłam taśmę. Czegoś mi na tamten moment brakowało, dlatego postanowiłam dodać parę napisów od siebie, za pomocą markera z farbą. Jak Wam się podoba efekt końcowy?

udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *